Sohbet Chat KızLarla Canlı Sohbet Bedava sohbet

Hobic-300x300

 

 

Sohbet  Chat insanların iletişim Kurma birbiriyle Etkileşimini Sağlama Yöntemidir Bunu Bazılarımız Kabul Etmesekte  Bu nedenledir ki Sohbet etme ile kaliteli Sohbet arasında dağlar Kadar fark vardır.

Sohbet Chat  ve kaliteli Sohbet ne demektir ? Sohbet insanların Her Hangi bir Konu içinde üslup Farkı gözetmeden Bir Konu hakkında Yorum yapma tartışma yada şaka ve esprili amaçlı kurulan cümleler bütünüdür Tabi Anlayısa Göre degişedebiliyor  Kaliteli Sohbet ise Belirli Adap içerisinde Sevgi Saygı çerçevesinde kişiye hayata yeni bir bakış açısı sağlayan espri ve algı gücüne Farkındalık kazandıran sohbete kaliteli sohbet denir Kırmamak kırılmamak Adına Dikkat Ederek  Bunu Yapabiliriz Diye Düşünüyorum Sohbet ile Kaliteli Sohbette ki kalite arasındaki Fark nedir ?

Sadece amacı Sohbet olan Chat Rulet bireyler sohbet ederken zamanı Etkili Sekilde Kullanmazlar Boş vakitlerini Sohbetle değerlendiklerini zannederler ama pek sanıldığı gibi değildir. Yapılan araştırmalarda Sohbette çok uzun Saatlerce iletişim kuramayan bireylerdense kısa net anlaşılır biçimde Sen Yerine Ben Dili kullanarak Empati yeteneği güçlü bireylerin Sosyal ilişkiler de daha başarılı olduğu Bu Tür Sohbetlerin dava verimli olduğu kanıtlanmıştır. Boş vakitleri Sohbetle Değerlendirmek istiyorsak Sohbette kaliteyi yakalamak Sarttır Biz Kaliteli olursak karsımızdakide ümit ediyorumkki Ona Gore Davranacaktır Sohbetteki kalite nasıl artar ?Degilmi bir bunu Düşünelim Öncelikle Sohbet Kendi Kendine Yön verebilen bir Eylem değildir burada Sahıs Bilgi  kültür seviyesi çok önemlidir. Bunlar Sohbetin standartlarını ve Gidiş yönünü oldukça Etkileyecektir. Sohbet Sahıslar arasında gerçekleşeceği için Sohbette Saygı Kişilerinin Birbirine Duyduğu Saygıyı Temsil eder DEGİLMİ Sohbet ederken iyi bir konuşmacı olmanın Yanında iyi bir Dinleyicide olmak Gerekir Bu Gibi Durumlarda Göz Kontağı Kurularak Kişiye Can kulağıyla dinlediği hissi verilmeli önemli olduğu hissetirilmedir Kızlarla Sohbet Böylelikle kaliteli ve Sağlıklı iletişim KurulmuS oLur www.KralSohbetci.Com 

 

sohbet2-256x228

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Büyükelçi Karslıoğlu: Almanya'yla Dostluğumuz Devam Edecek Alman ...

Nusaybin'de Toprağa Gömülü 3 Ceset Bulundu Terör örgütü PKK'ya yönelik ...

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri Gibi benzeri kelimelerin ne anlama geldiğini ...


YORUM



Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?