Chat Odaları

Chat Odaları

Bir Çok Kişiyi Bir Arada Tutan Kaliteli Chat Odaları

Merhaba Sevgili Okurlar ve Ziyaretçiler : Sitemiz Artık sizlere her alanda hizmet verdiği gibi Chat Odaları alanında da en kaliteli hizmeti sağlamaya devam ediyor. Chat Odaları insanların giriş yaparak birbirleri ile samimi ve sıcak ortamlar çerçevesinde güzel vakit geçirmesi için yapılan, dışarıya çıkarak yada dışarıda arkadaşlarınız ile buluşmak yerine güzel bir sanal ortamda eğlenceli vakit geçirmeniz için tasarlanmaktadır. Bu odalarda yüzlerce insan bir araya gelerek anlık olarak chat yaparak zaman geçirmektedir.

Sohbet Odaları, Chat Odaları

Sohbet Odaları, Chat Odaları

 Chat Odaları içerisinde yazıldığından da anlaşıldığı gibi Odalar mevcut durumdadır. Bu odalar insanların istedikleri şekilde giriş yapabileceği şekilde tasarlanarak onlara kaliteli güzel ortamlar içerisinde sohbet etmelerini sağlamak amacı ile yapılmıştır. Örnek vermek gerekir ise eğer, Bir Chat Odasına giriş yapmak istiyorsunuz ve odanızın ismide benimOdam olsun istiyorsunuz, Sohbete bağlanmadan önce karşınızda ki Rumuz Sohbet Paneli üzerinden kendinize bir rumuz seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan odalar listesinden kendi girmek istediğiniz odanın yanında ki Tik işaretini işaretleyerek o odaya bağlan dediğinizde otomatik olarak o odaya yönlendirilirsiniz.

Bunların yanı sırasında siz, kendinize ait bir Chat Odası oluşturmak ve odanın içerisine dışarıdan arkadaşlarınızı davet etmek istiyor iseniz de bununda kolay bir yolu var. Sohbete bağlandıktan sonra chat odalarına giriş yaptığınız zaman /list komutunu uygulayarak orada yer almakta olan odalardan herhangi birine girebilir yada kendiniz /join #benimodam gibi yaparak kendinize ait bir oda oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz özelliklerde ve güzel bir kanal giriş mesajı ayarladıktan sonra odanız sizin adınıza olup, oda içerisine dışarıdan arkadaşlarınızı çağırarak kendi odanızın sahibi olabilir ve o oda içerisinde istediğiniz türde ki muhabbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kızlar için en mühim olan şey nedir ? Bir Erkeğin yaşamında bir bayan ...

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?