Kızlar için en mühim olan şey nedir ?

Kızlar için en mühim olan şey nedir ?

Bir Erkeğin yaşamında bir bayan olması insana verdiği en büyük sevinçtur. Bunu en uygun şekilde değerlendirmek gerçekten erkek için en mühim sebeptir. Ancak bayan için en mühim tanınan nedenlerden birisi gerçekten cinsellik yada cinsel sohbet tabi ki değildir. Bayanın yaşamında itimateceği sırtını dayaya bileceği bir insanın olması ona yaşamın ne kadar mühim bulunduğunu kaybetmek korkusunun korkunç bulunduğunu hissettirir. Aslında kızların nefret ettiği şey aldatılmak bunun yanı sıra bu nefret ettiği şeyden de çok korkar. Ve birde bayanların bu nefret ettiği aldatılmak hususu gerçekten korku yani bende yapılabilirim ? korkuda bulunmaktadır. Bu sebep dendir ki bayanlar kendine itimatmediği için sen aldatırsan ben de aldatırım lafı gerçekten erkeklerin algısında, Kendine itimatmiyor anlamını taşır. Ve bunu ifade eden bayana o gözle bakar. Bayan için gerçekten mühim olan birçok hal bulunmaktadır örneğin şunlardan bir başka hususta, Neşeli insanla birlikte olmama korkusu bayanlar için sevinçli bir insanla olmak gerçekten fazlaca mühimdir. Bir çok bayan bu hali normal olursa iyi olur gözü ile baksa da gerçekten bayan için en mühim nedenlerden birisidir sevinçli bir insan yaşamında olması. Bunlara ekleyeceğimiz gerçekten birçok hal var.

Bayanı Nasıl Etkiler Elde Ederim ?

Bayanı elde etmek kolay görünse de gerçekten zor bir haldir. Ters köşe yapılabilir sizi hemde aniden hiç beklemediğiniz anda, peki bu hali nasıl aşarım ? Mesela sosyal yaşamınızdan değilde, Sanal bölge diye tanımladığımız, Chat sohbet odalarından şunlara bir kaç misal ile yanıt verebiliriz.

Mobil sohbet üstünden şayet sohbet portalına giriş yaptığınız dan itibaren gerçekten sizin için gün yeni başlıyor bu ana kadar neler yaşismi isenız bir kıyıya bırakın ve mobil sohbetin tadını çıkartın, Bir bayan özeline girdiğiniz de Slm. / Selam / Merhaba/ Muhabbet Edelim ? / gibi cümleleri gerçekten terketmelisiniz bir bayanı elde etmek istiyorsanız Selam’dan evvel ona soru ile başlamalısınız. Ve bayanı elde etmek istiyorsanız onun size soru sormasını dayanıklıalısınız o size soru sordukça sizden tesirlenecek yönlerinizi arıyor demektir. Onlara eksper olmadığınız hususta eksper gibi davranmak yerine, onlara iyi bildiğiniz hususta kendinizi ıspatlamalısınız örnek olarak, kız kitap okumayı seviyor ve kitaplara karşı dikkatsi varsa, siz ben gerçekten filimlerden hoşlanırım, Bana Okumuş bulunduğun kitaplar konusu ile ilgilin önere bileceğin kitap var mı ? bulunmaktadır kesinlikle, ve içeriği nasıl güzel mi? kısa bir özet gerçekleştirmek istermisin ? diyerek bu mevzuyu gerçekten profesyonel biçimde ilerlete bilirsiniz. Bunun la ilk merak sorularını sormuş olursun esasen onunda sizi tarifesını sağlarsın

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...

Sohbet, insanların birbirleriyle etkileşim kurmak için kullandığı bir ...


YORUMYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?