Mobil Sohbet Odaları

mobil sohbet, mobil chat

mobil sohbet, mobil chat

Mobil Sohbet Odaları Artık Uygulamasız Olarak Sizlerle!

Merhaba Sevgili Ziyaretçimiz : Sitemiz üstünden bundan sonra mobil yolu ile sohbet odalarına bağlanmak dilediğinizde telefonunuza herhangi bir program indirmenize gerek kalmadı! Mobil Uyumlu Web Sitemiz yardımıyla hem hususları çok rahat takip edebileceksiniz hemde sohbet odalarına giriş yapar iken mobilden doğrudansitemiz üstünden programız olarak giriş yaparak sohbet edebileceksiniz. Sizleri düşünerek tasarladığımız mobil sohbet odaları tamamıyla para ödemeden sizlere sunulmuştur.

Mobil program olmadan chat odalarına girebilir miyim ?

Evet bundan sonra mobil bir program indirmeden yani Play Marketleri kullanmadan çok rahat bir biçimde para ödemeden Mobil Sohbet olanağından yararlanabileceksiniz. Bunun için ise size lüzumlu olan tek şey ise Mobil Cep Telefonudur. Harici olarak ekstra bir play marketten birşey indirmenize mutlaka gerek yoktur.

Peki Bunu Nasıl Yapacağım ?

Telefonunuz ile Chrome tüketiyorsanız şayet işiniz biraz daha basitleşecektır. Bu demek olmuyor ki başka tarayıcılardan giriş yapamıyormuyum ? tabi ki de yapabiliyorsunuz ancak chrome daha kullanımı kolay ve donma gibi sorunlar yadımacağınız bir tarayıcıdır. Bu tarayıcıdan giriş yaparsanız daha rahat sohbet edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Şimdi Chromeyi açtık ve telefonumuzdan anında üst kısımda bulunan url alanına sitemizin adresini yazıyorsunuz, yazdıktan sonra kendiliğinden siteye giriş yapacaksınız üst kısımda görüldüğü üzere mobil sohbet girişi yazan linke tıkladığınızda kendiliğinden mobil sohbet sayfası açılacaktır ve oradan kendinize bir rumuz aratarak sohbete bağlan diyorsunuz. Bu prosedürü yaptıktan sonra telefonunuzun ekran görüntüsü kendiliğinden mobil sohbet ekranına dönüşecektir ve programız bir biçimde sohbet odalarına bağlanmış olacaksınız.

Mobil Sohbet ve Mobil Chat Odaları olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetten para ödemeden yararlanabilir ve dilediğiniz vakit mobil programmızı telefonunuza indirerek doğrudansohbete bağlantı kurabilirsiniz.

mobil sohbet

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kızlar için en mühim olan şey nedir ? Bir Erkeğin yaşamında bir bayan ...

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?