Sahte Kanser İlacı Burnunda Delik Açtı

Sahte Kanser İlacı Burnunda Delik Açtı

Cilt kanserini tedavi etmek için alternatif bir ilaca başvuran kadının önce yüzünde korkunç kabuklar oluştu, sonra burnunda kocaman bir delik açıldı.

sahte-kanser-ilaci-burnunda-delik-acti Daily Mail’in haberine göre, cilt kanseri tedavisi için alternatif bir yöntem deneyen kadının burnunda kocaman bir delik açıldı. Cilt dokusunu yakıp tahrip eden kara merhemi sürdükten sonra, kadının burnunun ve alnının aldığı hali gösteren video dehşete düşürdü.

KULLANDIĞI KREM CİLDİNİ AŞINDIRDI

Cilt kanseri teşhisi konulan kadın, ameliyat olmak yerine alternatif bir tedavi yöntemi uygulamaya karar verdi ve kara merhem kullanmaya başladı. Birkaç gün içinde burnunda ve alnında siyah ve yeşil kabuklar oluşmaya başladı. Kullandığı krem yavaş yavaş cildini aşındırmıştı. Burnunun ortasında kocaman bir delik açılan kadının burnunu yeniden yaptırması için büyük bir estetik ameliyat geçirmesi gerekiyor.

sahte-kanser-ilaci-burnunda-delik-acti-

1900’LÜ YILLARDA OLDUKÇA POPÜLERDİ

1900’lü yıllarda oldukça popüler olan kara merhem, benler, izler ve cilt kanserinde kullanılan bir macun. Cilde uygulandığında cilt dokusunu yakarak siyah bir kabuk bağlamasına neden oluyor. Amerika’da yasaklanmaya çalışılan merhem, sahte kanser tedavisi listesinde yer alıyor.

sahte-kanser-ilaci-burnunda-delik-acti-8488741_2167_m

BURNUNUN YARISINI KAYBETTİ

Kabuk düşünce burnunda delik açılan kadın yaptığı açıklamada “Burun deliklerimi kapattığımda o boşluktan nefes bile alabiliyordum.” dedi. Kabuğun altında kendini yenileyecek bir cilt kalmamıştı. Burnunun yarısını kaybeden kadına yeni bir burun yapılması için ciddi bir estetik ameliyat gerekiyordu. Ameliyatın sonucunu da internette paylaşan kadının kanserinin iyileşip iyileşmediği net değil.

sahte-kanser-ilaci-burnunda-delik-acti-8488741_7358_m

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Pankreas Kanseri Tedavisinde Büyük Adım Kemoterapi ilaçlarından oluşturulan ...

Orgazm Olmanın Yolları Orgazm olamayan kadınların kendilerini zorunlu ...

Bir yaşındaki bebekte 25 yaşındaki bir kişinin testosteron hormonu ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?