Sohbet ve Chat

Sohbet ve Chat

Sohbet ve Chat Arasında ki Temel İki Fark Artık Bu Başlık Altında Sizlere Aktarılıyor!

Merhaba ziyaretçilerimiz ; Bu başlık altında sizlere sohbet ile chat arasında ki temel 2 farkı anlatacağız, Sohbet ve chat arasında ne gibi fark var ve bu farklar ne gibi sorunlara yol açıyor sorusunu yanıtlayacağız.

sohbet123

Sohbet

Sohbet ; Sohbet Yüz yıllar önce çıkan bir kelime değil elbette, insanların günümüzde günlük yaşantılarında yaşadıklarında bir araya gelerek arkadaşlar ortamında ortaya atılan konuları konuşulmasının temel adıdır. Sohbet ederken insanlar bir birleri arasında ki sorunları çözerek yardımlaşma babında temel konuları paylaşma anlamında da kullanılmaktadır. Sohbet ederken insanlar hem kendi aralarında ki sorunları çözmektedir hemde sohbet ederken zamanlarını iyi geçirmektedir.

 

Chat

Chat

Chat ; Chat aslında sohbet kelimesinin ingilizce anlamı olarak bilinmektedir. Sohbet ederken dediğimiz kısımda Yurt dışında insanlar bu kavramı bizim gibi değil chat yapalım mı tarzında kullanılmaktadır. Onlar kendi aralarında kesinlikle chat yapalım demezler sadece sosyal ağlar üzerinde chat yapalım kavramını kullanırlar. Eğer yurt dışında yaşıyorsanız sizi de ücretsiz chat odalarımıza davet ediyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kızlar için en mühim olan şey nedir ? Bir Erkeğin yaşamında bir bayan ...

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?