Sohbet’in Güzel Tarafı

Sohbet’in Güzel Tarafı

Güzellik nedir sizin için ? Sadece yüzden akan tebessüm mi ? yoksa insanların içerisinde ki içten sohbetler mi asıl güzellik ?

Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları

Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları

Sevgili okurlar ; Sitemiz aktif bulunduğu günden bu yana sizlere sohbet bölümünde hizmet veren bir site olmayı amaçlamıştır. Bizler ise sizlere yalnızca sohbet değil öğrenebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz detaylı mevzu başlıklarına da yer sağlıyoruz. Sitemiz sizin paylaşımda bulunmasına ve fİkirlerinize ehemmiyet verilenni bilmenizi isteriz. Sitemize giriş yaparak böyle yazıları ve paylaşımları okuyarak alt kısımda ki yorum alanından sizde sohbetlerimize katılabilir ve fİkirlerinizi meydana atabilirsiniz.
Bugün ki konumuz güzellik insanlar için yalnızca yüzde ki bir tebessüm müdür ? yoksa ki sohbet eder iken içlerinde ki düşündüklerini bilmek mi asıl güzelliktir ?

İnsanlar konuşurken ağızlarından çıkan bir kaç sözcük onların güzelliğini gösterebilir mi ? yoksa yalnızca yüzlerinde ki ifadeler mimikler yada o yanaklarında ki gamzeler mi onları güzel gösterir ?

Siz sevgili sohbet etmeyi seven kullanıcılar ve kral sohbet takipçileri bu site üstünden anında alt kısımda yer alıyor olan yorum yaz alanından güzellik hakkındaki fİkirlerinizi bizler ile paylaşın ve sizinde bize bir katkınız olsun..

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kızlar için en mühim olan şey nedir ? Bir Erkeğin yaşamında bir bayan ...

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?