Yazılı ve Sesli Sohbet

Sadece Yazılı Olarak Değil, Sesli Olarak da Sohbet Edebilirsiniz Nasıl mı ?

Yeniden Merhabalar Kullanıcılarımız : Bir çok kişinin ortak olarak kullandığı ve tek kanal üzerinde gerçekleştirdiği sohbetleri artık sizlere daha güzel hale getirerek sesli bir ortama dönüştürmeyi başarmış durumdayız, Normal Sohbet imkanından faydalanırken bunun yanı sırasında artık klavye de yazı yazmaktan yorulmadınız mı ? İşte size bizim farkımız ile Sesli Sohbet edebileceğiniz en kaliteli mekanlardan birinde Sesli Sohbet hizmeti de bizden! Hemde Tamamen ücretsiz olarak…

 

sohbet odaları, chat odaları

sohbet odaları, chat odaları

Yazılı olarak sohbet ettiğiniz gibi artık yazılı konuştuğunuz bireyler ile birlikte sesli olarak da görüşmeler sağlayabilecek ve onların fikirlerini ele alarak bire bir görüşmeler elde edebileceksiniz. Bunun için hiç bir ücret talep edilmediği gibi, Sohbet ederken de kesinlikle görüşmeleriniz kayıt altına ALINMAMAKTADIR. Bir çok santral sistemin olduğu günümüzde görüşmeler kayıt altına alınırken insanların özel hayatını hiçe sayarak konuşmaları kayıt ediyorlar ve ap açık ortada olan bir durumdur. Bizim sistemimiz üzerinde ise Sesli Sohbet veya Sesli Chat yapar iken kesinlikle görüşmeleriniz kayıt altına alınmaz ve bu alanda çok rahat bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sesli Sohbet yazılı sohbet’in tamamen mikrofon ile yapılan kısmıdır, ve aynı şekilde bunu yine yazılı sohbet odalarına giriş yaparak yapacaksınız tek farkı ise Yazılı Sohbet‘e bağlandığınızda karşınıza çıkacak rumuz pencerelerinin üzerinde ki resimlerden de anlaşılacağı üzere Sesli Sohbet işareti bulunmaktadır ve bunun resmi Mikrofon olarak görünmektedir. Sohbete bağlandıktan sonra eğer ki Mikrofona tıklarsanız tabi bunun için öncelik ile görüşme yapacağınız kişinin özelinde olmanız gerekiyor. Eğer Özelindeyseniz Mikrofona bastığınız zaman karşı tarafa otomatik olarak Sesli Yanıt isteği gidecektir ve karşı taraf bunu kabul ettiği taktirde Sesli Sohbet etmeye başlayacaksınızdır.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kızlar için en mühim olan şey nedir ? Bir Erkeğin yaşamında bir bayan ...

Sohbet Odaları İle Çevrenizi Geliştirin Sohbet etmek çoğalış bir ton ...

Herkes doğrulusunda tanınan çoğu sohbet siteleri bulunmaktadır; yazılı, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?